Hemen Ara
02125353434
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Secure Drive İstanbul Havalimanı Transferi

Secure Drive İstanbul Havalimanı Transferi

Secure Drive İstanbul Havalimanı Transferi

İstanbul havalimanı Türkiye'nin ve dünyanın en büyük havalimanı ünvanını taşımaktadır, istanbulun kuzeyinde yer alan istanbul havalimanı arnavutköy ilçesine bağlıdır.Konumu itibariyle ulaşımı istanbullular ve istanbula turistik amaçlı gelen misafirleri için bir hayli zor olmaktadır. İşte bu noktada transfer hizmetinizde güvenilir ve konforlu bir seyahati amaçlayan müşterileri için securedrive anlık ya da ileri tarihli transfer ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır. 
İstanbul havalimanı ; avrupa yakası merkez semtlerinden ortalama 45km uzakta olup , anadolu yakasından uçuşu olacak misafirler için 70 ile 95km mesafe arasında bir mesafe bulunmaktadır.

Transfer hizmetlerinizde talep edebileceğiniz ek hizmetler ile www.securedrive.org üzerinden havalimanı karşılama hizmeti , talebiniz doğrultusunda avrasya tünelini kullanma seçeneği , 3.köprü kullanımı yapacağınız seyahatlerde ki ek hizmet talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap
AYRICALIKLI ULAŞIM HERKESİN HAKKI
Havalimanı karşılama hizmetleri, küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfi.
KALİTE GÜVENCESİ
Kendi bünyesindeki profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip araç filosu ile güvenli ve yasal yolculuğa kaldığı yerden devam ediyor.
ANLAŞILABİLİR WEB SİTESİ
Basit, işlevsel ve kolay kullanımı ile rezervasyon işlemlerinizi birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.
KURUMSAL
Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, raporlama, finans ve yönetim ekranları, b2b panelleri, kurumlara özel entegrasyon seçenekleri ve 7/24 destek hizmetleri ile birlikte Secure Drive hizmete devam ediyor.