Hemen Ara
02125353434
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Secure Drive Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi

Secure Drive Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi

Secure Drive Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi

İstanbul'un 2 havalimanından biri olan Sabiha Gökçen Havalimanı , Anadolu yakası Pendik / Kurtköy ilçesine bağlıdır. Konumu nedeniyle anadolu yakasında ikamet eden Secure Drive seyahat ortaklarının ilk tercihi olan bu havalimanında anadolu yakasında ki merkez ilçelerden 25-35dk arasında ulaşım sağlanmaktadır. Avrupa yakasında ki seyahat ortaklarımızında uygun uçak bileti seçeneği nedeniyle ve ulaşım kolaylığından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Secure Drive ulaşım ağı açısından istanbulun en büyük seyahat acentesi olma adayı ve kusursuz,güvenilir,zamanında ulaşım prensibiyle sizlere en doğru ve kolay sabiha gökçen havalimanı transfer hizmetini sağlayacaktır. Oluşturduğunuz rezervasyon saatinden dakikalar öncesinde belirlediğiniz konumda hazır olarak bulunan securedrive hizmet araçları transferlerinizde vip transfer hizmet ayrıcalığını fark ettirerek güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlayarak tamda istediğiniz saatte seyahatinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

 

Yorumlar
Yorum Yap
AYRICALIKLI ULAŞIM HERKESİN HAKKI
Havalimanı karşılama hizmetleri, küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfi.
KALİTE GÜVENCESİ
Kendi bünyesindeki profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip araç filosu ile güvenli ve yasal yolculuğa kaldığı yerden devam ediyor.
ANLAŞILABİLİR WEB SİTESİ
Basit, işlevsel ve kolay kullanımı ile rezervasyon işlemlerinizi birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.
KURUMSAL
Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, raporlama, finans ve yönetim ekranları, b2b panelleri, kurumlara özel entegrasyon seçenekleri ve 7/24 destek hizmetleri ile birlikte Secure Drive hizmete devam ediyor.